borderlands 3

I nie tylko oni ale także nowicjusze w strzelaninach z perspektywy pierwszej osoby nie powinni mieć problemu z rozgrywką.

Borderlands 3 jest już ukończone i do długo oczekiwanej premiery gry zostało już tylko kilka tygodni. Tylko czy jeśli nie miałeś wcześniej styczności z serią, odnajdziesz się grając w trzecią część?

Senior producer Anthony Nicholson z Gearbox Software w rozmowie z serwisem GamingBolt, powiedział że nie będzie problemu z dostępnością. Borderlands 3 to tytuł odpowiedni zarówno dla fanów serii jak i dla nowych odbiorców nie mających wcześniej styczności ze znaną marką. Kilka opcji i trybów ma zapewnić szeroko pojętą dostępność dla grającego, szczególnie że za tę działkę odpowiada oddzielna ekipa.

Przewodnik na początku gry wraz z Claptrapem pozwala na spokojne zrozumienie zasad gry i dostępnych opcji. Twórcy chcą mieć pewność, że każdy nowy gracz będzie w pełni cieszył się grą i doświadczeniem jakie oferuje. Tak wielkie zaangażowanie w szeroką dostępność dla graczy oznacza ciągłe rozwijanie i otwieranie się serii na nowych odbiorców.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.