man of medan

Koniec sierpnia to nie tylko premiera świetnie zapowiadającej się gry Control ale czas wyborów w Man of Medan. Warto rzucić okiem na najnowsze fragmenty rozgrywki horroru.

Cały czas pojawiają się materiały, jakie były pokazywane dziennikarzom na targach E3 w Los Angeles i fragment rozgrywki z The Dark Pictures: Man of Medan jest jednym z nich. Ekipa z Supermassive Games przedstawia swoją pierwszą grę z cyklu The Dark Pictures, pełną akcji, stresu i oczywiście trudnych wyborów. Najnowszy gameplay zaprezentowany przez serwis GameSpot ukazuje ciekawą akcję na łodzi. Weźmiesz nóż czy uciekniesz? Zgłosisz przez radio porwanie czy będziesz milczał? To tylko niektóre z wyborów.

Man of Medan opowiada o grupie przyjaciół, którzy postanawiają wyruszyć na głębokie wody Pacyfiku w celu odnalezienia zatopionego wraku z czasów II Wojny Światowej. Niestety sprawy się komplikują i młodzi bohaterowie będą musieli razem przeciwstawić się złu czającemu się w zakamarkach wraku. Wybory moralne ponownie mają być ważną częścią rozgrywki, a uratowanie wszystkich członków wyprawy będzie bardzo trudnym zadaniem.

Premiera Man of Medan planowana jest na 30 sierpnia (PlayStation 4, Xbox One i PC).

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.