succubus

Polskie Madmind Studio prezentuje najnowszy zwiastun gry SUCCUBUS prezentujący jednego z wrogów. Amazon najbardziej groźne będą z bliskiej odległości.

Piekielne połączenie horroru, akcji i przetrwania to jedno z określeń SUCCUBUS – najnowszej propozycji rodzimego studia Madmind. Ten spin-off Agony prawdopodobnie ukaże się w tym roku na PC, jednak wciąż nie ma określonej daty premiery. Nowy trailer skupia się na jednym z wrogów o nazwie Amazon.

Amazonki najgroźniejsze będą w zwarciu, mogąc skutecznie unikać i blokować ataki, wykorzystując ich szybkość i zręczność. Zwiastun prezentuje też moce bohaterki, ohydne lokacje czy jednego z finisherów.

W SUCCUBUS możesz spodziewać się intensywnej i brutalnej akcji, zróżnicowanych przeciwników, bogatego świata piekła pełnego pułapek i wrogów czy personalizacji postaci. Oby ten tytuł był bardziej dopracowany niż Agony.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.