Ustatkowany Gracz

Ponieważ 1 lipca świętowaliśmy drugie urodziny, postanowiliśmy zorganizować loterię, w której możesz zdobyć niezwykłe nagrody, ufundowane przez naszych partnerów, którzy codziennie wspierają nas w tworzeniu interesujących tekstów.Zostały one ufundowane przez 11bit Studios, Artifex Mundi, Cenegę, Fabrykę Słów, Fat Dog Games, Flying Wild Hog, GOG.com, iFun4All, Insignis oraz Techland.

Zanim przejdziemy dalej, przedstawiamy listę szczęśliwców, którzy wygrali jedną z 35 gier z ostatniej edycji wielkiej loterii.

4 x Shadow Warrior 2 w wersji PC:
Aneta S. (Warszawa), Krzysztof S. (Chorzów), Tobiasz N. (Warszawa), Rafał K. (Nowa Dęba)

2 x Shadow Warrior 2 w wersji PS4:
Patryk G. (Warszawa), Piotr D. (Sanok)

5 x Dark Arcana w wersji PS4:
Jędrzej H. (Warszawa), Mikołaj W. (Łąkorz), Karol P. (Łękawica), Zuzanna M. (Borne Sulinowo), Wiktoria S. (Częstochowa)

5 x Grim Legends 2 w wersji Xbox One:
Mateusz G. (Wędrzyn), Dawid P. (Będzin), Dominik R. (Częstochowa), Tomasz M. (Czeriwieńczyce), Sebastian M. (Zielona Góra)

2 x Train Simulator 2017 w wersji PC:
Dawid J. (Tychy), Paweł Ż. (Toruń)

3 x Stasis w wersji PC:
Piotr W. (Warszawa), Robert J. (Wałcz), Paweł B. (Kraśnik)

3 x Inner Voices w wersji PC:
Marta M-S. (Kraków), Rafał M. (Ślesin), Jakub K. (Grudziądz)

10x Red Game Without a Great Name w wersji PC:
Gniewomir G. (Klucze), Bartosz R. (Wola), Piotr W. (Świebodzin), Antoni B. (Mogilany), Piotr K. (Łódź), Patryk W. (Poznań), Tomasz S. (Bogatynia), Maciej S. (Tychy), Patrycja W. (Oława), Dawid T. (Gostynin)

1 x This War of Mine w wersji PC:
Wojciech P. (Przyłęk)

Ze względu na bardzo dużą ilość nadesłanych do nas nagród, podzieliliśmy je na trzy kategorie – gry wideo, książki oraz gadżety. Dzisiaj i w kolejne dwie niedziele będziemy rozdawali je zgodnie z powyższym podziałem. Zaczynamy od gier, przy czym pulę podzieliliśmy na dwie części, co oznacza, że za tydzień do zgarnięcia będą książki, a 23 lipca weźmiemy się za gadżety. Tym sposobem, każdy zainteresowany ma szansę zgarnąć nawet cztery nagrody!

Zasady są banalnie proste. Aby dać sobie szansę na wygraną, wystarczy, że na adres [email protected] wyślesz e-maila, w tytule wpisując „Loteria – gry 2”, a w treści podasz imię, nazwisko oraz adres pocztowy, niezbędny do wysłania nagród. Informujemy, że zgłaszając się do konkursu, automatycznie wyrażasz zgodę na dołączenie swojego adresu mailowego do naszego newslettera, którego będziemy wysyłali w przyszłości. Od razu zaznaczamy, że nie będziemy zasypywali skrzynek nieprzyzwoitą ilością wiadomości. Pamiętaj również, że każdy uczestnik może zgarnąć jedną grę i będzie ona przydzielana całkowicie losowo. Uwaga – każdy może zgłosić się tylko raz! Wysłanie zgłoszenia z innego adresu mailowego, ale z tym samym adresem pocztowym dyskwalifikuje Cię z loterii.

Poniżej znajdziesz pełną listę gier, które możesz wygrać w tym tygodniu:

10 x Serial Cleaner w wersji PC (iFun4All)
10 x Green Game: TimeSwapper w wersji PC (iFun4All)
5 x Tajemnice Scarlett: Przeklęte Dziecko w wersji PC (Artifex Mundi)
5 x Persian Nights w wersji PC (Artifex Mundi)
3 x Edengard w wersji PC (Fat Dog Games)
1 x Beat Cop w wersji PC (11bit Studios)
1 x Anomaly Bundle w wersji PC (11bit Studios)

Jak nietrudno policzyć, mamy dla Was 35 gier! Istnieje więc spore prawdopodobieństwo, że któraś z nich wpadnie w Twoje ręce. Na zgłoszenia czekamy do soboty, 15 lipca 2017 roku, do godziny 23:59. Szczęśliwcy zostaną ogłoszeni przy okazji startu trzeciej części loterii, w której rozdamy 17 książek związanych z tematyką gamingową! Poniżej znajdziecie dokładny harmonogram loterii.

2 lipca 2017 – 35 gier – zakończona
9 lipca 2017 – 35 gier
16 lipca 2017 – 17 książek
23 lipca 2017 – 25 gadżetów

Zachęcamy do udziału w naszej urodzinowej loterii i życzymy powodzenia! Nie zaszkodzi też polubić nasz fanpage na Facebooku oraz profil na Instagramie, aby być na bieżąco z tym, co pojawia się na łamach naszego bloga!

Autor Adam Ginel

Adam to ustatkowany gracz z krwi i kości. Mąż, ojciec, a także wieloletni miłośnik elektronicznej rozrywki w formie wszelakiej. Gry wideo traktuje jako coś znacznie powyżej zwykłego hobby, wynosząc je ponad inne pasje – muzykę i książkę – dostrzegając jednocześnie, jak wiele mają one wspólnego z innymi sferami jego zainteresowań.