Ars Independent Festival

Jak już niejednokrotnie wspominaliśmy, blog Ustatkowany Gracz jest patronem medialnym festiwalu Ars Independent, który zaczyna się dosłownie za kilka dni. Jeśli jesteś z Katowic lub bliskich miastu okolic mamy dla Ciebie dobre wieści!

Organizatorzy rzeczonego wydarzenia podzielili się z nami biletami wstępu, a my dzielimy się nimi z Tobą! Nie ma bowiem nic lepszego jak samemu wybrać się na Ars Independent Festival 2018, zerknąć na odpowiednie wystawy, posłuchać interesujących prelekcji czy zainteresować się wręczeniem Czarnych Koni – nie tylko w obrębie gier wideo, ale również filmu lub teledysku.

Na potrzeby konkursu dysponujemy dwoma podwójnymi biletami na dwa różne wydarzenia. Pierwsze z nich o nazwie “Superhot VR”, odbędzie się 27 września, o godz. 18:15; drugie to “Keep Talking and Nobody Explodes”, które będzie miało miejsce 28 września o godz. 14:00. Ponadto, czekają na Ciebie również dwa podwójne karnety do dowolnego wykorzystania, przez cały czas trwania katowickiego festiwalu. Fajnie, prawda?

Co należy zrobić, aby wygrać jedną ze wspomnianych wyżej nagród?

1. Polubić nasz ustatkowany fanpage na Facebooku oraz zacząć obserwować nas na Instagramie;

2. W komentarzu pod tym wpisem (nie w kanałach social mediowych!) przekonać nas dlaczego właśnie do Ciebie powinien trafić bilet lub karnet. I to tyle!


Ogłoszenie wyników będzie miało miejsce na naszym Facebooku w dniu 23 września. W stosownym poście nie tylko otagujemy szczęśliwców, ale również skontaktujemy się z nimi w wiadomościach prywatnych, przekazując dalsze wytyczne. Do dzieła! Trzymamy kciuki!

Autor Mateusz Czerwiński

Mateusz jest człowiekiem niebojącym się nowych wyzwań, bez względu na formę, jaką te przyjmują. Propaguje gry wideo gdzie tylko i w jaki sposób może (zarówno na łamach prasy drukowanej, w internecie oraz w telewizji), bowiem uznaje je za krewną sztuki audiowizualnej. Jest jednocześnie ustatkowanym graczem i ojcem kolekcjonującym doświadczenie z różnych dziedzin życia. Kocha gry narracyjne, pamięta czasy NES-a.