Bractwo Tajemnic 6

Ponieważ mamy niedzielę, na Ustatkowanym Graczu nie mogło zabraknąć konkursu. Tym razem, do spółki z rodzimym Artifex Mundi, mamy pięć kluczy Steam dających dostęp do pełnej wersji gry Bractwo Tajemnic 6: Więzy krwi.

Zanim jednak przejdziemy dalej, wyłonimy zwycięzcę poprzedniego konkursu, w którym do wygrania była zewnętrzna obudowa z opcją szyfrowania – Natec Rhino Code 2.5. Szczęśliwcem jest Monika K z Bartoszyc. Serdecznie gratulujemy, wypatruj kuriera!

Zasady konkursu Bractwo Tajemnic 6

Zasady wygrania jednego z pięciu kluczy Steam są banalnie proste. Aby dać sobie szansę wystarczy, że na adres [email protected] wyślesz e-maila, w tytule którego wpiszesz „Konkurs Bractwo Tajemnic 6”, a w jego treści podasz imię, nazwisko oraz miejscowość, z której pochodzisz. Informujemy, że zgłaszając się do konkursu, automatycznie wyrażasz zgodę na dołączenie swojego adresu mailowego do naszego newslettera, którego wysyłamy od pewnego czasu. Od razu zaznaczamy, że nie będziemy zasypywali skrzynek nieprzyzwoitą ilością wiadomości. Uwaga – każdy może zgłosić się tylko raz! Wysłanie zgłoszenia z innego adresu mailowego, ale z tym samym adresem pocztowym dyskwalifikuje Cię z loterii.

Na zgłoszenia czekamy do soboty, 9 września 2017 roku, do godziny 23:59. Szczęśliwcy zostaną ogłoszeni 10 września 2017.

Zachęcamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia! Nie zaszkodzi też polubić nasz fanpage na Facebooku oraz profil na Instagramie, aby być na bieżąco z tym, co pojawia się na łamach naszego bloga!