Krucjata dzieci

Najnowsza książka z serii Uniwersum Metro 2033 – Krucjata dzieciokazała się, w naszej opinii, jedną z najlepszych pozycji kilkunastotomowego zbioru. Jeśli chciałbyś zdobyć jeden z trzech egzemplarzy, zapraszamy do udziału w naszym konkursie.

Jeśli jesteś zelotą Uniwersum Metro 2033, Krucjata dzieci jest dla Ciebie lekturą obowiązkową! Powieść Tullio Avoledo oferuje wszystko, za co można pokochać (o ile to właściwe słowo w przypadku tak przygnębiającego uniwersum…) Metro 2033. Są zrujnowane stacje, walczące ze sobą frakcje, odrażające mutanty oraz czyhająca za rogiem makabryczna śmierć.

Zasady konkursu Krucjata dzieci

Zasady wygrania jednej z trzech książek Krucjata dzieci są banalnie proste. Musisz spełnić dwa warunki. Po pierwsze, wyślij e-mail na adres [email protected], w jego tytule wpisując „Konkurs Krucjata dzieci”, a w treści podając imię, nazwisko oraz pełny adres pocztowy. Po drugie, udostępnij publicznie na swoim Facebooku nasz konkurs, do którego link znajduje się tutaj.

Informujemy, że zgłaszając się do konkursu, automatycznie wyrażasz zgodę na dołączenie swojego adresu mailowego do naszego newslettera, którego od pewnego czasu już wysyłamy. Od razu zaznaczamy, że nie będziemy zasypywali skrzynek nieprzyzwoitą ilością wiadomości. Uwaga – każdy może zgłosić się tylko raz! Wysłanie zgłoszenia z innego adresu mailowego, ale z tym samym adresem pocztowym dyskwalifikuje Cię z loterii.

Na zgłoszenia czekamy do soboty, 14 października 2017 roku, do godziny 23:59. Szczęśliwcy zostaną ogłoszeni 15 października 2017.

Zachęcamy do udziału konkursie i życzymy powodzenia! Nie zaszkodzi też polubić nasz fanpage na Facebooku oraz profil na Instagramie, aby być na bieżąco z tym, co pojawia się na łamach naszego bloga!