Horizon Zero Dawn 2

Studio Guerrilla Games prawdopodobnie pracuje już przy sequelu Horizon: Zero Dawn. Jedna z aktorek zna nawet zabójcze sekrety “dwójki”.

Poprzednio pisałem o ofercie pracy w holenderskim studiu, dotyczącej sieciowych rozgrywek, a teraz chyba wiadomo jaki będzie następny tytuł zdolnego developera. Aktorka Janina Gavankar znana z ról Tatai z poprzedniej części i Iden Versio w Star Wars Battlefront II, w rozmowie z jedną z cosplayerek nieco się zagalopowała. Zapytana o sequel Horizon: Zero Dawn w emocjonującej odpowiedzi stwierdziła:

“To jest niesamowite. Poczekaj, aż zobaczysz sequel. Umrzesz. Znam kilka tajemnic! Umrzesz.”

Rozmowę z fanką możesz obejrzeć tutaj, ale lepiej się spieszyć bo wszystkie dowody tej konwersacji są usuwane. Wychodzi więc na to, że w Amsterdamie powstaje Horizon: Zero Dawn 2 i prawdopodobnie będzie posiadał także tryb sieciowy. Oliwy do ognia, po wygadaniu się aktorki, postanowił dolać dziennikarz Jason Schreier z serwisu Kotaku wspominając o jeszcze większym szoku spowodowanym produkcją kolejnej części God of War.

Naszą relację z powstawania projektu Horizon: Zero Dawn wraz z rozterkami ekipy możesz przeczytać tutaj.Teraz wypada tylko czekać na targi E3 w Los Angeles i nowe zapowiedzi potencjalnych hitów.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.