Alien: Blackout

Fani gier z uniwersum Obcego mogą pomału zacierać ręce, bo po dość udanym Obcy: Izolacja prawdopodobnie nadchodzi kolejna część. Okazało się, że wytwórnia 20th Century Fox zarejestrowała znak towarowy dla “gry komputerowej” o nazwie Alien: Blackout.

Sama zapowiedź najnowszej części Obcego ma mieć miejsce na gali The Game Awards 2018 w grudniu. Smaczku całej sytuacji dodaje fakt, że kilka dni temu w studiu 20th Century Fox pojawił się sam Hideo Kojima, który dał się fotografować z rekwizytami serii Obcy. Wydaje się, że Kojima Productions pomału szykuje się na zaprezentowanie najnowszego zwiastuna Death Stranding, ale trzeba przyznać, że fotki na tle plakatów serii Obcy mogą wzbudzić wiele ciekawości wśród fanów.

Czym więc będzie Alien: Blackout? Grą pełną napięcia i niepewności czy shooterem akcji?

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.