Alien Blackout

Tajemniczy teaser prawdopodobnie ujawnia główną bohaterkę nowej gry z uniwersum Obcego. Do akcji już szykuje się Amanda Ripley, bohaterka gry Obcy: Izolacja. Czy to właśnie chodzi o projekt Alien: Blackout?

Twórcy za pośrednictwem Twittera opublikowali kilkunastosekundowy teaser dotyczący prawdopodobnie nowej gry z Obcym w tytule. Widać niezbyt wiele, ale przewija się w nim nazwisko Amanda Ripley, więc to właśnie ona będzie ponownie główną bohaterką. Zdaniem twórców jej wyjątkowa historia zasłużyła, aby być opowiedziana. Na sam koniec tego krótkiego materiału napisane jest “Czytaj. Graj. Oglądaj.”, co może sugerować większe przedsięwzięcie z książką czy nawet filmem w pakiecie. Jedno jest pewne: fani Obcego mogą zacierać ręce i spodziewać się czegoś intrygującego.

Co Twoim zdaniem chcieli przekazać twórcy w tej krótkiej zajawce?

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.