Vampyr

Ekipa DONTNOD Entertainment nie zwalnia tempa o czym dałem znać wcześniej, a teraz podpisana została nowa umowa z wydawcą. Pora na kolejne wyzwania.

Studio DONTNOD Entertainment i Focus Home Interactive za pośrednictwem komunikatu prasowego poinformowali o bardzo udanej dotychczasowej współpracy i przedłużenia umowy. Z pewnością na takie pochlebne stwierdzenia ma dobry popyt na grę Vampyr, która od swojej czerwcowej premiery sprzedała się w ilości miliona egzemplarzy.

Sukces mrocznego RPG sprawił, że zarówno twórcy jak i wydawca postanowili przedłużyć umowę i współpracować przy najnowszym projekcie francuskiego developera. Kolejne IP ma być najbardziej ambitną i ekscytującą produkcją ekipy odpowiedzialnej za serię Life is Strange. John Bert, dyrektor operacyjny w Focus Home Interactive potwierdził wydanie nowej gry i był pod ogromnym wrażeniem bogatych światów, pełnych mistrzowskiej narracji i unikalnego kierunku artystycznego tytułów DONTNOD.

Poza ambitnym, tajemniczym tytułem, studio pracuje obecnie przy kolejnych epizodach Life is Strange 2, Twin Mirror i jeszcze jedną grą.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.