Back 4 Blood

Szykuje się kolejna interesująca jatka dla wielbicieli strzelanin. Turtle Rock Studios zapowiedziało swoje nowe IP – Back 4 Blood.

Twórcy Left 4 Dead i Evolve ogłosili nowy kooperacyjny shooter FPP z wydawcą Warner Bros Interactive Entertainment. Back 4 Blood to mieszanka nowych funkcji, starych dobrych zawartości i najnowocześniejszej technologii. Czy będą jakieś podobieństwa do Left 4 Dead?

Studio napisało, że to ich całkiem nowy, oryginalny projekt, z wieloma zombie do ubicia i mnóstwem nowych funkcji. Właśnie te zmiany i świeżość sprawiają, że ujawnione IP będzie wyjątkowe. Developer przy produkcji strzelaniny czerpie z wszystkich swoich długoletnich doświadczeń, posuwa się do przodu, a nowa gra ma być największym wyzwaniem w historii studia.

Twórcy są mocno podekscytowani zaznaczając, że od dawna chcieli pracować przy takim tytule. Back 4 Blood ukaże się na PlayStation 4, Xboksa One i PC, jednak daty premiery jeszcze nie ujawniono.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.