The Division 2

Miałeś chęci sprawdzenia The Division 2 w akcji jeszcze przed premierą? Już wkrótce nadarzy się do tego okazja.

Jeszcze nie opadł kurz po zamkniętych beta testach kooperacyjnej strzelaniny Tom Clancy’s The Division 2, a już wkrótce każdy będzie miał możliwość postrzelać w Waszyngtonie.

Choć oficjalnego ogłoszenia testów sequela jeszcze nie było, to można zacierać ręce bo twórcy szykują kolejny sprawdzian swojej produkcji. Podczas live streamu w rozmowie o eliminacji błędów i problemów prywatnej bety, twórca potwierdził, że w otwartej becie już ich nie uświadczymy. Tym samym dość nieoczekiwanie potwierdził szykowane testy dla wszystkich.

Poprzednio, aby zagrać w The Division 2 trzeba było zamówić grę w pre-orderze lub czekać na wylosowanie swojego zgłoszenia. Ciekawe tylko kiedy developer postanowi jeszcze raz sprawdzić grę, bo marcowa premiera zbliża się już wielkimi krokami.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.