the surge 2

Ekipa z Deck13 na kilkanaście dni przed premierą zaprezentowała krótki ale ciekawy zwiastun The Surge 2. Bohater staje się tym co zabija.

Większość z napotkanych wrogów może mieć coś interesującego odnośnie pancerza czy innych przydatnych przedmiotów i dlatego warto po udanej walce sprawdzić ekwipunek. W The Surge 2 jesteś tym co zabijesz i z pewnością niektóre zestawy pancerza czy broni będą pasowały bardziej do kolekcji niż inne.

Najnowszy trailer prezentuje brutalne finishery i efekty kolekcjonowania poszczególnych elementów. Podoba Ci się hełm przeciwnika? Nic prostszego, wygrane starcie gwarantuje paradowanie z tym trofeum. Ponadto możesz liczyć na kilka zmian w tym te z dronem, nowymi rodzajami broni czy atakami na wroga.

Premiera The Surge 2 zaplanowana jest na 24 września na PlayStation 4, Xboksa One i PC.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.