call of duty warzone

Jeśli już grasz w darmowe Call of Duty to pewnie chciałbyś dowiedzieć się więcej o kulisach powstawania gry. Twórcy prezentują interesujący materiał.

Największa mapa battle royale, miłość do gier z otwartym światem, kontrakty, nowatorskie rozwiązania i unikalny styl to tylko niektóre z zagadnień, jakie są poruszane w tym krótkim wideo. W wypowiedziach twórców czuć pasję, wielką radość i zadowolenie z tworzenia tak olbrzymiej produkcji z otwartym światem, więc warto dowiedzieć się więcej wieści od kuchni. Developer pochwalił się też okazjonalnym plakatem i podziękował aż 30 milionom graczy na całym świecie za spróbowanie swoich sił w Warzone. Widać jak na dłoni, że popyt na strzelaniny battle royale nie maleje a darmowe tego typu tytuły cieszą się sporym zainteresowaniem.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.