cyberpunk 2077

“Dziękujemy, że jesteście tak wspaniałą społecznością. Sprawiacie, że warto to robić”. Twórcy podziękowali graczom za wsparcie i uczcili 2077 wpisów na Twitterze.

Twórcy z CD Projekt RED z okazji 2077 twitta wysłali do fanów wiadomość, dziękując im za bezpośredni kontakt, wsparcie, rady i wspomnieli o korzyściach płynących z interakcji ze społecznością. Gracze dołożyli cegiełkę do powstania gry komentując, dyskutując czy opisując swoje wymagania i oczekiwania związane z Cyberpunk 2077.

Utrzymanie kontaktu ze społecznością automatycznie daje pewne wskazówki i pozwala lepiej zrozumieć gusta graczy. Te rady zostają przekazane zespołowi, co powoduje pewny obraz oczekiwań graczy i pozwala tworzyć lepszą grę. Okazuje się, że Cyberpunk 2077 to naprawdę wielka produkcja, a te 2077 wpisów było dla polskiego developera wspaniałą i pouczającą przygodą.

Fanów z pewnością cieszy zapewnienie, że już w czerwcu na targach E3 będzie można obejrzeć nowy materiał z Cyberpunk 2077.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.