watch dogs 3

Pojawiły się nowe przecieki odnośnie kolejnej odsłony Watch Dogs. Bohaterką będzie kobieta, a ujawnienie gry ma mieć miejsce przed targami E3.

Na forum Reddit pojawiły się świeże, dość ciekawe plotki odnośnie Watch Dogs 3. Okazuje się, że najnowszy hit Ubisoftu zostanie ujawniony na dwa tygodnie przed imprezą E3 w Los Angeles. Bohaterką ma być Sarah, młoda kobieta z krwią angielsko-azjatycką, a miejscem akcji, wspomniany już wcześniej, Londyn. Ciekawostką jest to, że nie będzie to współczesna stolica lecz z przyszłości, w cyberpunkowym stylu.

Sarah pracuje dla organizacji antyterrorystycznej i specjalizuje się w cyberatakach. Ponadto bohaterka odpowiedzialna jest za infiltrację sieci hakerów i typowanie potencjalnych niebezpieczeństw. W grze będzie dostępny parkour, a agentka nie będzie zabijać, tylko ogłuszać wrogów. Plotki sugerują listopadową premierę Watch Dogs 3 i pokaz rozgrywki na kalifornijskich targach.

Pamiętaj, że wszystkie te informacje są nieoficjalne i trzeba traktować je z przymrużeniem oka. Do E3 pozostało już niewiele czasu.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.