Devil May Cry 5

Capcom raczej nie obawia się o grę Devil May Cry 5, bo właśnie potwierdzona została data premiery drugiej wersji demonstracyjnej, tym razem na PlayStation 4 i Xboksa One. Kiedy będzie można znów sprawdzić nadchodzący hit?

Japoński deweloper na Twitterze podziękował graczom za ściągnięcie ekskluzywnego dema na Xboksa One. Dodał, że nie będzie ono już dłużej dostępne ale wciąż będzie można grać mając plik na swojej konsoli. Twórcy potwierdzili też datę wydania drugiej wersji demonstracyjnej, która będzie dostępna już 7 lutego na PlayStation 4 i Xboksa One.

Wypada tylko czekać na demo i sprawdzić w akcji nową produkcję Capcom. Potem jeszcze pozostanie kolejny miesiąc do premiery gry.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.