man of medan

Jeśli nie możesz doczekać się mrocznej opowieści w The Dark Pictures: Man of Medan, to pojawił się ciekawy materiał z początku gry.

Wideo Cram-Gaming skupia się na dwóch tych samych wczesnych fragmentach ale z całkiem innymi wyborami. Akcja mia miejsce na znanej z wcześniejszych zwiastunów łodzi. Co się stanie jak weźmiesz nóż, a może lepiej po prostu uciec?

Programiści z Supermassive Games nie poszli na łatwiznę i proponują wiele ścieżek fabuły oraz kilkukrotnego ukończenia ich produkcji. Jeden z twórców stawia na 4-5 godzin rozgrywki, pełnej wyborów, strachu i wszelakich podobieństw do Until Dawn.

Premiera Man od Medan już 30 sierpnia.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.