Dying Light

Choć to może wydawać się nieprawdopodobne to jest jednak prawdziwe. Dying Light nie umarło, a twórcy chcą dalej wspierać swoją grę.

Dying Light 2 to oczko w głowie Techlandu i na tym tytule najbardziej skupia się polski developer. Jednak twórcy mają świetną wiadomość dla fanów pierwszej części i chcą nadal wspierać ten tytuł.

Lead designer Tymon Smektała w rozmowie z GamesIndustry potwierdził dalsze wsparcie dla Dying Light. Ekipa choć pracująca w pocie czoła przy sequelu, nie porzuca “jedynki”. Ubiegłoroczna kampania 10w12, czyli 10 dodatków w 12 miesięcy zakończyła się sukcesem, więc developer chce kontynuować wydawanie DLC.

Oczywiście nie będzie to taka skala co poprzednio ale przy Dying Light wciąż pracuje mały zespół i właśnie te osoby będą wspierały grę wydając kolejne rozszerzenia. To prawdziwy fenomen i osobiście jestem pod wielkim wrażeniem wsparcia gry przez rodzimą ekipę.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.