Assassins Creed Odyssey

Twórcy są niezwykle zadowoleni z Assassin’s Creed Odyssey i nadal będą podążać tym kierunkiem. Czy teraz można spodziewać się jeszcze więcej zmian w serii?

Ekipa Ubisoftu jest naprawdę zadowolona odnośnie strony, w którą podąża Assassin’s Creed. Szef francuskiego giganta, Yves Guillemot w czasie konferencji z inwestorami potwierdził udany kierunek marki nazywając Assassin’s Creed “poważnym RPG”. Fani czekający na kolejną odsłonę w starej formule mogą porzucić wszelkie nadzieje.

Twórcy cieszą się z obranego kierunku marki, a ostatnie przygody w Assassin’s Creed Odyssey przekroczyły wszelkie oczekiwania dewelopera, pod każdym względem. Takie deklaracje oznaczają kontynuowanie obranej formuły i dążenie do pełnoprawnego tytułu RPG. Gracze już od dawna pragnęli zmian w serii i odświeżenia skostniałej rozgrywki. Sądząc po wypowiedziach szefa firmy, ostatnia część sprzedała się wyśmienicie, więc w następnym roku można spodziewać się kolejnej odsłony zbliżonej zabawą do Origins i Odyssey.

Wolisz starą formułę Assassin’s Creed czy już przekonałeś się do zmian w kierunku RPG?

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.