Diablo Immortal

Wczoraj na YouTube trafił trailer Diablo Immortal – nowej odsłony jednej z najsłynniejszych gier Blizzarda. Okazało się, że produkcja ma być dedykowana jedynie urządzeniom mobilnym…

Diablo Immortal? Zdecydowanie nie!

Długo nie trzeba było czekać na to, aby fani dali wyraz swojemu niezadowoleniu, poprzez przyznawanie trailerowi negatywnych ocen. Na chwilę obecną jest ich ponad 140 tysięcy, w stosunku do 5 tysięcy polubień. Diablo Immortal miałoby opowiedzieć historię łączącą wydarzenia pomiędzy Diablo II: Lord of Destruction i Diablo III.

Nie jestem szczególnym fanem serii, dlatego nieszczególnie jestem tym tematem poruszony, ale wiem, że zagorzali miłośnicy serii aż kipią ze złości. A co Ty o tym sądzisz?

Autor Adam Ginel

Adam to ustatkowany gracz z krwi i kości. Mąż, ojciec, a także wieloletni miłośnik elektronicznej rozrywki w formie wszelakiej. Gry wideo traktuje jako coś znacznie powyżej zwykłego hobby, wynosząc je ponad inne pasje – muzykę i książkę – dostrzegając jednocześnie, jak wiele mają one wspólnego z innymi sferami jego zainteresowań.