hideo kojima

Znany twórca przybył do Warszawy po rosyjskiej wizycie i od razu zamieścił kilka fotek ze stolicy Polski. Poza tym odwiedził studio CD Projekt RED i rodzimy oddział Sony.

Wiele się działo wczoraj i dziś w stolicy, bo Stare Miasto i okolice odwiedził sam Hideo Kojima. Wielki producent i szef Kojima Productions spotkał się również z twórcami Wiedźmina i ekipą polskiego oddziału Sony. Ambitny Japończyk zamieścił wiele zdjęć z warszawskiego pobytu, rozdawał autografy i robił zdjęcia z twórcami. Kojima zaprosił też do kupna jego najnowszej produkcji Death Stranding w pełnej polskiej wersji językowej.

Czy wizyta Kojimy w Polsce była tylko wycieczką, może związana była z promocją Death Stranding, a może to początek większej współpracy z CD Projekt RED?

https://twitter.com/HIDEO_KOJIMA_EN/status/1181242665838501888

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.