Green Hell

Chciałbyś zdobyć jeden z kodów do Green Hell – zbierającej świetne recenzje gry autorstwa warszawskiego studia Creepy Jar? Nic prostszego! Weź udział w naszym konkursie, odpowiedz na zadane pytanie w komentarzu pod wpisem na blogu (nie na Facebooku!) i trzymaj kciuki. Kto wie, może właśnie do Ciebie uśmiechnie się szczęście!


Zasady są banalnie proste, choć nie da się ukryć – liczymy na Twoją kreatywność!

Wyobraź sobie, że jesteś bohaterem gry Green Hell – zmagasz się z ustawicznym brakiem żywności, trudnymi warunkami pogodowymi, strachem przez nieznanym oraz chorobami, o których dotychczas czytałeś jedynie w książkach… Jakie 3 umiejętności nabyte w różnych innych grach pomogą Ci przeżyć i dlaczego?

Na najbardziej kreatywne i (sensowne) odpowiedzi czekamy do 24 maja 2019 roku do godziny 23:59. Trzy z nich nagrodzimy kodami do pełnej wersji Green Hell! Zachęcamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia, przypominając że jedynie odpowiedzi udzielone pod niniejszym wpisem na blogu będą brane pod uwagę!

Autor Mateusz Czerwiński

Mateusz jest człowiekiem niebojącym się nowych wyzwań, bez względu na formę, jaką te przyjmują. Propaguje gry wideo gdzie tylko i w jaki sposób może (zarówno na łamach prasy drukowanej, w internecie oraz w telewizji), bowiem uznaje je za krewną sztuki audiowizualnej. Jest jednocześnie ustatkowanym graczem i ojcem kolekcjonującym doświadczenie z różnych dziedzin życia. Kocha gry narracyjne, pamięta czasy NES-a.