Star Realms

Lubisz epickie, kosmiczne batalie i nie możesz żyć bez choćby odrobiny rywalizacji? Bliska Ci jest nie tylko elektroniczna rozgrywka, ale również z niekłamaną przyjemnością sięgasz po gry planszowe i karciane?

Jeśli na powyższe pytania udzieliłeś pozytywnej odpowiedzi, a w dodatku mieszkasz w Warszawie lub jej bliskich okolicach wiedz, że poniższe wydarzenie, któremu mamy przyjemność patronować medialnie, jest idealnie dopasowane do Twoich potrzeb!

O czym mowa? O turnieju Star Realms (wersja karciana), który rozegrany zostanie w podwarszawskich Ząbkach w dniu 4 grudnia 2017 roku.

Star Realms to karciana gra bitewna oparta na mechanice rozbudowy talii. Jej twórcami są profesjonalni gracze Magic: The Gathering – Darwin Kastle i Rob Dougherty. Ich dzieło łączy w sobie emocje płynące z interakcji, typowe dla klasycznych karcianych gier kolekcjonerskich oraz z frajdą budowania własnej talii obecną w ekonomicznych grach deckbuildingowych. Na rynku doskonale funkcjonuje również jej mobilny odpowiednik, jak również wersja dedykowana komputerom klasy PC.

Dla uczestników przewidziane zostały wyjątkowe nagrody:

– gry wydawnictwa Games Factory;

– specjalne dodatki do gry Star Realms;

– bilety na jedną z największych imprez dotyczących gier planszowych w Polsce (“Rzuć Kostką” w dniach 9-10 grudnia w Warszawie);

– wilczy bilet w pierwszej rundzie eliminacji turnieju Star Realms na wspomnianym już “Rzuć Kostką”.


Szczegóły organizacyjne (oraz zapisy) znajdziesz pod poniższym linkiem:

KLIKNIJ WE MNIE!

Gorąco zachęcamy, zapraszając Cię tym samym do zagospodarowania chwili wolnego czasu i wzięcia w nim udziału!