Star Realms

Ustatkowany Gracz zawsze i wszędzie jest gotowy do wspierania inicjatyw nakierowanych na promowanie kultury związanej z grami w każdej ich postaci. Z nieskrywaną i wielką przyjemnością informujemy, że jedno z takich wydarzeń  nad którym objęliśmy patronat medialny, będzie miało miejsce jeszcze w tym roku w Warszawie.

16.12.2018, w Klubie Gier Groteka odbędą się mistrzostwa Warszawy w niezwykle popularne gry karciane Star Realms i Hero Realms!

MISTRZOSTWA

Jeżeli więc nie macie jeszcze planów na ten dzień, to zdecydowanie musicie Grotekę odwiedzić. Oprócz możliwości wzięcia udziału w potyczkach umysłowych i powalczenia o atrakcyjne nagrody przygotowane przez Games Factory, będziecie mogli poznać jedyne w swoim rodzaju miejsce na mapie Warszawy. Groteka to idealny klub dla miłośników m.in. gier planszowych, figurkowych, bitewnych, strategicznych, ekonomicznych, losowych, towarzyskich, RPG, LARP i wielu, wielu innych. Szeroka oferta działań nakierowanych na popularyzację rozrywek umysłowych nie jest jednak jedynym obszarem intensywnie eksplorowanym przez twórców Groteki. Znajdą tutaj dla siebie przestrzeń także fani muzyki, kina, porządnej literatury, a także teatru. Zakres możliwości jakie oferuje ten „nerdowski” dom kultury robi bardzo duże wrażenie, a ptaszki na mieście ćwierkają, że to dopiero początek.

groteka

A jak zaczynać, to na wielką skalę, o czym świadczą organizowane mistrzostwa. Całość rozpocznie się już od godziny 9:00, kiedy to dla chętnych zorganizowane zostaną sesje nauki zasad zarówno Star Realms, jak i Hero Realms. Pierwsze partie w ramach turnieju zaplanowane są na godzinę 11:00. Zakończenie uwieńczone będzie oczywiście uroczystym wręczeniem nagród, a na najbardziej wytrwałych czeka afterparty serwowane w klimatach synthwave & chillout, oraz możliwość przybicia „piątki” z Ustatkowanym Graczem. Jednym słowem – tam trzeba być!

Szczegóły organizacyjne, regulamin oraz informacje o zapisach