death stranding

Studio Kojima Productions gościło nie dawno popularnego aktora Keanu Reevesa i ta informacja zrobiła niemałe poruszenie w internecie.

Johnny Silverhand z Cyberpunk 2077 odwiedził Hideo Kojimę w jego studiu i po wielu uprzejmościach podpisał się nawet na kuchennym blacie. Krótka wiadomość brzmiała “Ocal nas Hideo!”, a sam Kojima był niezwykle zadowolony z wizyty tego znanego aktora z filmów Matrix i John Wick.

Cała ekipa Kojima Productions była zachwycona odwiedzinami Reevesa, bo jak napisał sam Hideo – Hades stał się niebem. To oczywiście nie pierwsza znana osobistość odwiedzająca Kojimę, bo wcześniej ambitny twórca gościł wiele znanych nazwisk z growej branży. Wszystkie te osoby (np. Julian Gerighty, dyrektor kreatywny w The Division 2) były niezwykle podekscytowane zaprezentowanymi fragmentami rozgrywki tajemniczego i oczekiwanego Death Stranding.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.