Cyberpunk 2077

Wjeżdżamy trochę później niż zazwyczaj, ale mamy ku temu konkretny powód. Kontynuowane w naszym porannym cyklu trailery z E3 wciągnęły nas niczym bagno. I wcale niełatwo było się z niego wydostać…

POLSKA

#1

Ich przegląd rozpoczynamy standardowo od polskiego podwórka, które tym razem zepchnęło mniejsze produkcje na rzecz najbardziej rozpoznawalnych graczy na rynku. Oto bardzo dobrze przyjęty przez media i odbiorców trailer gry Dying Light 2…

#2

…a to zapowiedź Cyberpunka 2077 autorstwa CD Projekt RED. I choć pozornie zwycięzca został już wybrany, a jeden z trailerów zdeklasowany na rzecz innego, proponujemy wyrobić sobie własne zdanie.

ŚWIAT

#3

Jeśli wraz ze swoją pociechą grasz na konsoli, koniecznie obejrzyjcie poniższy trailer i już teraz wyglądajcie Kingdom Hearts III. Wiemy co mówimy. W cykl, który swój żywot rozpoczął na PlayStation 2, przegraliśmy pół życia, za każdym razem tak samo ciesząc się na sposobność sterowania Donaldem.

#4

Forza Horizon 4 to gra, która jako spin-off głównej serii Forza pojawiła się znienacka i tak samo znienacka podbiła serca fanów. Czwarta jej odsłona to już nie tyle niespodzianka, co kontynuowanie tradycji. Jako exclusive na konsolę Microsoftu gra wjedzie 2 października 2018 roku.

#5

O We Happy Few pisaliśmy na łamach bloga, więc zanim obejrzysz poniższy materiał, proponujemy zapoznać się z podlinkowanym tekstem. Wówczas będziesz miał pełnię informacji i jasnym stanie się dla Ciebie, dlaczego czekamy na ten tytuł.

#6

Poniższy zwiastun zrealizowany został z kunsztem. Dobitnie opowiada historię jednocześnie zachęcając do zakupu gry właściwej. W redakcji lubimy takie trailery, choć nie ukrywamy – bardziej od nich zainteresowani jesteśmy wydaniem opinii o grze, zapowiedzianej na 15 marca 2019 roku. Czekamy.

#7

Nawet bez oglądania trailera gry Shadow of the Tomb Raider wiemy, że jesteśmy starzy. Ale przede wszystkim utwierdza nas w tym przekonaniu fakt, że w pierwszą odsłonę przygód Lary graliśmy w czasach, kiedy polygonalne piersi miotały nami po podłodze i nie pozwalały zasnąć. Teraz zaś mamy sposobność oglądać takie materiały…

#8

Trochę nie nasza bajka, ale trzeba serii oddać, że namieszała w świadomości graczy i z całą pewnością znajdzie jeszcze niejednego nabywcę. Tym bardziej, że piąta odsłona Devil May Cry zrywa z hermafrodytowym wizerunkiem głównego bohatera, do łask przywracając blond herosa, w spektakularny sposób pozbawiającego życia hordy demonów.

#9

Co wiemy o zapowiedzianej grze Gears 5? Niewiele. Jest to kontynuacja kultowej serii Gears of War, w której ważną rolę odegra nowa bohaterka, zaś sama produkcja ukaże się w 2019 roku. Aby nieco umilić Ci czas oczekiwania, proponujemy obejrzeć poniższy film.

Autor Mateusz Czerwiński

Mateusz jest człowiekiem niebojącym się nowych wyzwań, bez względu na formę, jaką te przyjmują. Propaguje gry wideo gdzie tylko i w jaki sposób może (zarówno na łamach prasy drukowanej, w internecie oraz w telewizji), bowiem uznaje je za krewną sztuki audiowizualnej. Jest jednocześnie ustatkowanym graczem i ojcem kolekcjonującym doświadczenie z różnych dziedzin życia. Kocha gry narracyjne, pamięta czasy NES-a.