Jujubee

Dzisiejsza odsłona newsowa oparta jest m.in. o polską spółkę akcyjną Jujubee. Ale nie tylko nadwiślańskie podwórko załapało się do zestawienia.

POLSKA

#1

Jujubee S.A. poinformowało o opublikowanym wczoraj w sieci zwiastunie gry na platformy iOS oraz Android. Truck Simulator America to kolejny już symulator tworzony na zlecenie niemieckiego wydawcy. Tytuł produkowany przez katowickie studio powinien ukazać się jeszcze w 2018 roku.

#2

A skoro już przy Jujubee jesteśmy… Recenzowany przez nas tytuł Realpolitiks aczkolwiek w wersji mobile, kosztuje teraz jedynie 8,99 PLN. Wersja na iOS-a współpracuje ze sprzętem powyżej modeli: iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad mini 3, iPad Air. Przed zakupem wersji na Androida powinieneś natomiast pobrać darmowe demo, aby sprawdzić, czy gra aby nie klatkuje, bowiem nie każdy procesor ją udźwignie.

#3

O Cyberpunku 2077 wiemy niewiele, ale pojawia się kolejna nowinka z drugiej ręki – team social media najwyraźniej zdradził, że tak, ujrzysz mechanizmy stealthowe w najnowszej produkcji CD Projekt RED. CZYM JEST TA GRA?!

ŚWIAT

#4

Czyżby kolejne zmiany terminów wydania Warhammer 40 000: Inquisitor – Martyr miały się już skończyć? Neocore Games podało, że europejska premiera nastąpi 24 sierpnia tego roku.

#5

Nintendo zamierza wypuścić na rynek headset dedykowany konsoli Switch. Nie będzie to jednak peryferium wspierające technologię VR. Gadżet ma na celu wyświetlanie obrazu na matrycy imitującej ekran o powierzchni 120 cali.

Nintendo Switch

#6

Recenzowana przez nas Conan Exiles stała się najlepiej i najszybciej sprzedającą grą studia Funcom w całej ich dotychczasowej historii. Fakt ten nie dziwi, my również zauważyliśmy całkiem duży potencjał tegoż tytułu.

Autor Mateusz Czerwiński

Mateusz jest człowiekiem niebojącym się nowych wyzwań, bez względu na formę, jaką te przyjmują. Propaguje gry wideo gdzie tylko i w jaki sposób może (zarówno na łamach prasy drukowanej, w internecie oraz w telewizji), bowiem uznaje je za krewną sztuki audiowizualnej. Jest jednocześnie ustatkowanym graczem i ojcem kolekcjonującym doświadczenie z różnych dziedzin życia. Kocha gry narracyjne, pamięta czasy NES-a.