Darksiders 3 Switch

Biblioteka Nintendo Switch rozrasta się w gigantycznym tempie. THQ Nordic potwierdziło, że Darksiders: Warmastered Edition pojawi się na japońskiej konsoli 2 kwietnia bieżącego roku. Z kolei polski Observer trafi na Switcha już na dniach, dokładnie 7 lutego.

Niestety nie będzie żadnych bonusów, gdyż przygody Wojny będą dokładnie tą samą edycją, co ta ukazana już wcześniej na PlayStation 4, Xboksie One, Wii U czy PC. Wojna, czyli jeden z Czterech Jeźdźców Apokalipsy będzie musiał znaleźć winnych spisku, którego padł ofiarą. Natomiast Observer (29,99 USD) zabierze Cię do futurystycznego Krakowa, gdzie czeka rozwiązywanie zagadek i włamywanie się do umysłów podejrzanych.

Switch dostaje kolejne świetne tytuły, a konsola zaczyna coraz bardziej kusić swoją biblioteką. Poniżej dwa zwiastuny – odświeżonego Darksiders i polskiej produkcji.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.