Konkurs Perception

Przyszła pora na kolejny konkurs na Ustatkowanym Graczu. Jest on o tyle wyjątkowy, że rozpoczyna nowy cykl na naszym blogu. Od teraz postaramy się dostarczyć Ci w każdą niedzielę nowych atrakcji w postaci atrakcyjnych nagród do wygrania. Na pierwszy ogień idzie gra Perception w wersji na PlayStation 4.

Recenzja interesująco zapowiadającego się horroru od ekipy The Deep End Games, której członkowie maczali palce m. in. przy produkcji BioShock i Dead Space, pojawi się na łamach Ustatkowanego Gracza niebawem. Zanim ją przeczytasz, będziesz miał okazję wypróbować ją osobiście. Wystarczy, że na adres [email protected] wyślesz maila o tytule „Konkurs Perception”, a w treści umieścisz swoje imię i nazwisko oraz zgodę na dołączenie swojego maila do naszego newslettera, który będziemy wysyłali w przyszłości. Od razu zaznaczamy, że nie zasypiemy Twojej skrzynki nieprzyzwoitą ilością wiadomości. Spośród wszystkich zgłoszeń wylosujemy jednego szczęśliwca, który otrzyma klucz odblokowujący pełną wersję gry Perception w wersji na PlayStation 4.

Na Twojego maila czekamy do soboty, 24 czerwca 2017 roku, do godziny 23:59. Zwycięzca zostanie ogłoszony przy okazji publikacji kolejnego konkursu, czyli już w następną niedzielę.

Życzymy powodzenia!