outriders

Coraz bliżej kolejnej interesującej zapowiedzi na targach E3. Outriders to nowa polska produkcja i pomału wypada odliczać czas do konferencji Square Enix.

Znany wydawca już 10 czerwca (u nas 11 czerwca o godz: 3:00) ujawni tajemniczy projekt Outriders. Drugi krótki teaser ponownie prezentuje osobę wybudzającą się z długiej hibernacji. Końcówka teasera ujawnia, że za produkcję odpowiada studio People Can Fly, czyli zespół mający na swoim koncie takie projekty jak Painkiller i Bulletstorm.

Rodzimy developer idzie do przodu i ostatnio otworzył nowe studio w Nowym Jorku. Teraz wiadomo, że jednym z wysokobudżetowych projektów polskiej ekipy jest właśnie Outriders. Niestety po więcej szczegółów trzeba będzie czekać do nocnej konferencji Square Enix.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.