PlayStation Plus

Sony ujawniło gry wchodzące w skład kwietniowej oferty PlayStation Plus.

W nadchodzącym miesiącu, posiadacze abonamentu otrzymają dostęp do dwóch produkcji: The Surge oraz Conan ExilesPierwsza to “Soulslike” studia Deck13, współtwórców Lords of the Fallen, akurat na dokładkę po Sekiro: Shadows Die Twice. Więcej do powiedzenia o produkcji miał Marcin. Druga to survivalowy sandbox pokroju Rust, rozgrywający się w Cymerii, krainie, która dała nam Barbarzyńców. Po więcej informacji na temat gry, zapraszamy do recenzji Piotra.

Obie produkcje będą dostępne do pobrania już 2 kwietnia. Marcowe tytuły – Modern Warfare Remastered i The Witness – znikną z oferty dzień wcześniej, tj. w Prima Aprilis.

Autor Jacek Wandzel

Niegdyś student projektowania gier na Uniwersytecie Śląskim w Sosnowcu, teraz doktorant. Kurator gier wideo katowickiego festiwalu Ars Independent. Wierny fan Hideo Kojimy, Chrisa Avellone'a, Yoko Taro i Shigesato Itoiego. Jeśli spotkasz go na żywo, przygotuj się na awanturę o to, że nie oglądasz JoJo's Bizarre Adventure / nie ukończyłeś Red Dead Redemption II. Podobno napisał kiedyś tekst, który miał mniej niż 13 000 słów, ale plotka ta pozostaje niepotwierdzona. Ustatkowany Gracz. Z twarzy.