PlayStation Plus - marzec 2020

Sony ujawniło gry wchodzące w skład marcowej oferty PlayStation Plus.

Warto pamiętać, że to pierwszy miesiąc, w którym usługa zawiera tytuły jedynie na PlayStation 4! Od tego miesiąca z oferty znikają pozycje przeznaczone na konsole PS3 oraz Vitę. Spiesz się zatem, jeśli chciałbyś pobrać wciąż obowiązującą ofertę. Pozostało Ci już niewiele czasu.

Jakie tytuły pojawią się w ofercie PlayStation Plus od 5 marca? Będą to Call of Duty: Modern Warfare Remastered oraz The Witness. O ile pierwszego tytułu nie trzeba specjalnie przedstawiać (jak i namawiać do jego pobrania), tak drugi – o ile tego jeszcze nie wiesz – jest pięknie wyglądającą grą przygodową, zawierającą liczne zagadki logiczne, mocno nawiązującą do klasycznej serii logiczno-przygodowej Myst.

Oferta obowiązywać będzie do 1 kwietnia 2019 roku.

Autor Mateusz Czerwiński

Mateusz jest człowiekiem niebojącym się nowych wyzwań, bez względu na formę, jaką te przyjmują. Propaguje gry wideo gdzie tylko i w jaki sposób może (zarówno na łamach prasy drukowanej, w internecie oraz w telewizji), bowiem uznaje je za krewną sztuki audiowizualnej. Jest jednocześnie ustatkowanym graczem i ojcem kolekcjonującym doświadczenie z różnych dziedzin życia. Kocha gry narracyjne, pamięta czasy NES-a.