PlayStation Plus - marzec 2020

Sony poinformowało o nowej ofercie PlayStation Plus. Jakie gry na PS4 tym razem będzie można pobrać w ramach abonamentu? Nadal dostępne są produkcje z lutego: BioShock: The Collection, The Sims 4 i Firewall: Zero Hour.

Natomiast już od 3 marca użytkownicy usługi będą mogli pobrać dwie gry. Są nimi fenomenalny remake kultowego Shadow of the Colossus oraz Sonic Forces, sequel fantastycznej Sonic Manii. W sam raz na zabawę po powrocie z seansu kinowych przygód najszybszego jeża we wszechświecie.

Wszystkie gry dostępne będą do odbioru od 3 marca do 6 kwietnia.

Przy okazji Sony donosi, że posiadacze usługi będą mogli od 27 do 29 marca sprawdzić Predator: Hunting Grounds, zajawioną swego czasu grę w uniwersum Predatora.

Autor Jacek Wandzel

Dawniej student projektowania gier na Uniwersytecie Śląskim w Sosnowcu, przez chwilę nawet doktorant. Kurator gier wideo katowickiego festiwalu Ars Independent. Wierny fan Hideo Kojimy, Chrisa Avellone'a, Yoko Taro i Shigesato Itoiego. Podobno napisał kiedyś tekst, który miał mniej niż 13 000 słów, ale plotka ta pozostaje niepotwierdzona. Ustatkowany Gracz. Z twarzy.