PlayStation Plus luty 2020

Sony poinformowało o nowej ofercie PlayStation Plus. Jakie gry tym razem będzie można pobrać w ramach abonamentu?

Ostatnia oferta bardzo mi się podobała, bo trafiła idealnie w moje oczekiwania. Tym razem w sierpniowej promocji można będzie pobrać Sniper Elite 4 i Wipeout Omega Collection. Pierwsza pozycja to obowiązkowy tytuł dla fanów snajperskich klimatów, eliminacji nazistów i słonecznej Italii. Z kolei druga gra zawiera w sobie właściwie wszystko, za co można kochać tę znaną serię. Adam po swoich wrażeniach z tytułem dodał:

“Dwadzieścia sześć tras w dziewięciu trybach, po których możesz ścigać się jednym z pięćdziesięciu bolidów, piękna oprawa uzupełniona przez świetny soundtrack, dzięki czemu doznania audiowizualne są niezapomniane. “

Najnowsza oferta PlayStation Plus rusza 6 sierpnia 2019 roku. Do tego czasu masz możliwość pobrania aktualnej.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.