cyberpunk 2077

PlayStation prezentuje kolejny materiał dotyczący studia CD Projekt RED, tym razem skupiający się na pracach przy grze Cyberpunk 2077.

Choć w materiale nie padła data premiery gry, to warto posłuchać ciekawych wypowiedzi twórców. Współzałożyciel studia, Marcin Iwiński wspomina stres jaki towarzyszył całej ekipie przed obszerną wersją demonstracyjną Cyberpunk 2077, pokazaną na targach E3 2018 w Los Angeles. Inni programiści opowiadają o wyzwaniach związanych z tworzeniem ogromnego otwartego świata i poruszaniu się po nim.

Wiadomo, że twórcy w tym roku przywiozą na imprezę E3 kolejne materiały ze swojej nowej gry, więc czekający na Cyberpunk 2077 mogą zacierać ręce. Niestety, pod koniec materiału kolejny raz developer przypomina, że gra ukaże się wtedy, kiedy będzie gotowa. Nie wróży to nic dobrego tym, którzy oczekują na ujawnienie daty premiery podczas czerwcowego pokazu w Los Angeles.

Tak czy siak warto poświęcić pięć minut, choćby na przypomnienie sobie fragmentów rozgrywki czy oszałamiających widoków z wielkiej metropolii.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.