project scarlett

Główną atrakcją konferencji Microsoftu miało być ujawnienie nowej konsoli i tak też się stało. Panie i Panowie nadchodzi Project Scarlett!

Nowy sprzęt zadebiutuje pod koniec 2020 roku i jego jednym z tytułów startowych będzie Halo: Infinite. Scarlett ma być cztery razy potężniejszy od Xboksa One X, działać w 120 klatkach na sekundę i rozdzielczości 8K oraz będzie zaprojektowany i zoptymalizowany tylko dla grania. W materiale z E3 można posłuchać m.in. twórców konsoli i ich wypowiedzi o pracach przy sprzęcie.

To nie koniec bo szybki dysk SSD maksymalnie poprawi czasy ładowania. Niestety Phil Spencer nie pokazał nowego urządzenia więc na tę chwilę warto cieszyć się tylko mocnymi technikaliami.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.