Red Dead Online

Jesteś już po wielkiej przygodzie na Dzikim Zachodzie i chcesz więcej? Masz ochotę sprawdzić jakim jesteś rewolwerowcem w starciu z innymi graczami? Nadchodzi beta Red Dead Online i prawdopodobnie już jutro pierwsi szczęśliwcy będą mogli sprawdzić w akcji sieciowe zmagania na Dzikim Zachodzie.

Red Dead Online w wersji beta już jutro nieoficjalnie ma być dostępne dla posiadaczy wersji Red Dead Redemption II Ultimate Edition. W środę do wielkiej strzelaniny dołączą grający w RDRII w dniu premiery (26 października), w czwartek bilet na Dziki Zachód Online dostaną osoby poznające przygody Arthura Morgana między 26 a 29 października, a piątek będzie dniem otwartym dla wszystkich graczy. Takie dzielenie na “drużyny” jest celowym działaniem, ze względu na zmniejszenie obciążeń technicznych wersji beta. Jednocześnie będzie można grać w 32 osoby, a multiplayerowe tryby, dzięki zaangażowaniu społeczności, będą na bieżąco łatane, poprawiane i uzupełniane.

Należy więc pamiętać, że będzie to wersja beta, która jest pierwszym krokiem w tym stale rozwijającym się i dynamicznym świecie. Programiści Rockstar Games liczą w tym próbnym czasie na raportowanie błędów, liczne wskazówki i pomoc graczy, aby RDR Online był wspaniałym wirtualnym doświadczeniem w tak ogromnej skali. Kto chętny na sieciowe starcia na Dzikim Zachodzie?

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.