Nicolas Winding Refn Division 2

Ubisoft prezentuje najnowszy zwiastun kooperacyjnej strzelaniny Tom Clancy’s The Division 2. Tym razem jest to pełny emocji live action trailer.

Do walki o Waszyngton pozostał niecały miesiąc, więc Ubisoft sięga po nieco większe działa. Najnowszy zwiastun The Division 2 to aktorski trailer związany z pewnym rodzinnym rysunkiem, mocno motywującym bohatera do walki o swoje cele. Za kamerą stanął nie byle kto tylko Nicolas Winding Refn, reżyser “Drive” i “The Neon Demon”. Ponadto na koniec krótkiego filmu, twórcy wrzucili fragmenty rozgrywki swojej najnowszej strzelaniny.

Warto przypomnieć, że w dniach od 1 do 4 marca odbędą się otwarte beta testy The Division 2. Twórcy wyeliminowali wiele błędów i niedociągnięć wyłapanych podczas wcześniejszego prywatnego testowania. Premiera oczekiwanego hitu Ubisoftu już w połowie marca.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.