Rage 2 trailer

To chyba najbardziej zakręcony, brutalny i pełny adrenaliny zwiastun, jaki zaprezentowano podczas tegorocznej gali The Game Awards. Rage 2 ma się coraz lepiej! Oprócz totalnej rzezi w nowym trailerze, twórcy ujawnili datę premiery.

Ekipy Avalanche Studios i idSoftware przywiozły do Los Angeles świetny, szybki i pełny akcji zwiastun swojego shootera Rage 2. Film nie tylko prezentuje fragmenty zwariowanego gameplayu, ale również pozwala przyjrzeć się wielkiej mapie i poszczególnym lokacjom, broniom i ich zastosowaniu, umiejętności głównego bohatera oraz samochodowym potyczkom. Palce lizać! To chyba najbardziej interesujące dwie minuty, jakie można ostatnio obejrzeć. Nuda? Z pewnością nie z Rage 2!

Wszyscy fani post-apokaliptycznych klimatów mogą już zaznaczać w kalendarzu datę 14 maja 2019 roku, bo wtedy ten oczekiwany sequel ukaże się na PlayStation 4, Xboksa One i PC.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.