rage 2

Jeszcze we wrześniu zadebiutuje pierwsze większe i płatne rozszerzenie do RAGE 2. Co wiadomo o “Powstaniu Duchów”?

Jeśli podobał Ci się finezyjny taniec śmierci w RAGE 2, to twórcy mają nie lada gratkę dla zagorzałych fanów post-apokalipytcznego sequela. Premierę DLC “Rise of the Ghosts” zaplanowano na 26 września na PlayStation 4, Xboksa One i PC. Dodatek będzie dostępny w cenie 15 USD a jego zawartość to nowa frakcja, historia, obszar – Zarośnięte Miasto, broń, zdolność i pojazd.

Ugrupowanie Duchów kiedyś bardzo brutalnie rządziło na pustkowiach, jednak po pewnym czasie słuch po nich zaginął. Teraz po przygotowaniach do ponownej walki, przyszedł czas powrotu i powstania z kolan wraz z przywódczynią Iris. Walker musi udać się do Overgrown City i za wszelką cenę powstrzymać brutalną frakcję. Bohater będzie mógł toczyć starcia z nową pukawką – Feltrite Laser Launcher, umiejętnością Void, a garaż wzbogaci się o nowy pojazd Duchów.

Z pewnością płatne DLC przedłuży wrażenia z tym zwariowanym shooterem, a nowe gadżety sprawią, że walka będzie jeszcze bardziej dynamiczna i wciągająca.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.