witcher netflix

Akcja marketingowa serialu Wiedźmin od Netfliksa trwa i po świetnym grupowym plakacie, przyszła pora na samodzielne występy.

Ponownie możesz obejrzeć ciekawe materiały promocyjne i trzy postery z głównymi postaciami z serialu – Geraltem, Ciri i Yennefer. Trzeba przyznać, że przedpremierowa kampania nie daje o sobie zapomnieć i coraz bardziej dodaje apetytu na pierwszy sezon serialu.

Premiera pierwszego sezonu (osiem odcinków) zaplanowana jest na 20 grudnia. Na Twitterze pojawiło się wielkie odliczanie do premiery, a w trakcie kampanii promocyjnej do Polski ma przyjechać cała główna obsada serialu.

Wiadomo już, że pojawi się drugi sezon, a showrunnerka Lauren S. Hissrich potwierdziła materiał na aż siedem serii.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.