witcher

Netflix przygotowuje się na premierę serialu Wiedźmin i prezentuje ciekawy finalny zwiastun. Głównym punktem trailera jest ochrona Ciri.

Lwiątko z Cintry jest w niebezpieczeństwie, więc Geralt i Yennefer będą próbowali pomóc Ciri. Oprócz wątku ochrony, pojawia się atak wojsk Imperium Nilfgaardu na Cintrę i efektowne starcie dwóch armii.

Oczywiście można zobaczyć walki Wiedźmina z najeźdźcami czy potworami. Szykuje się solidne i pełne klimatu widowisko, a pierwszy sezon to dopiero początek. Warto zaznaczyć, że Geralt, czyli Henry Cavill to wielki fan całego wiedźmińskiego uniwersum. Przeczytał wszystkie książki i grał we wszystkie gry z Geraltem na okładce. Ciekawe jak to doświadczenie wykorzysta w filmowej roli.

Serial Wiedźmin od Netfliksa ożywia świat fantasy autora Andrzeja Sapkowskiego i efekty pracy serialowej ekipy będziesz mógł podziwiać już 20 grudnia.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.