serious sam 4

Niesamowite wieści z obozu Stadii i najnowszej strzelaniny studia Croteam. Google wykupiło sobie wyłączność na SS4.

Okazuje się, że Google Stadia nie poddaje się i próbuje zaistnieć w świadomości graczy. Wczoraj ujawnione zostały nowe materiały z Serious Sam 4, a dziś wiadomo już, że gra w sierpniu pojawi się tylko na PC i Stadii. Krwawy, mocno dynamiczny shooter trafi na konsole obecnej generacji, czyli PlayStation 4 i Xboksa One ale dopiero… w 2021 roku.

Przedstawiciel Devolver Digital w rozmowie z serwisem Kotaku powiedział, że gra nadal będzie dostępna na Xbox One i PlayStation 4 ale dopiero po zakończeniu okresu wyłączności dla Stadii. Ile on dokładnie wynosi? Tego niestety nie podano, a takiego obrotu spraw nie spodziewałbym się nawet w koszmarach.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.