assassins creed discovery

Warto skorzystać z okazji choćby ze względu na edukacyjny charakter wirtualnych wycieczek.

Firma Ubisoft udostępniła za darmo The Assassin’s Creed Discovery Tour na PC w sklepie Uplay. Teraz bez wychodzenia z domu możesz wirtualnie zwiedzić i poznać wiele ciekawostek ze starożytnej Grecji i Egiptu. Tryby wycieczek działają samodzielnie, co oznacza, że nie musisz mieć podstawek gier Origins czy Odyssey i jednocześnie nie są one częścią pakietu. Oferta kończy się 21 maja, więc warto skorzystać.

Przy produkcji wycieczek programiści czerpali wiedzę od historyków i specjalistów z danych dziedzin. To doskonała okazja, aby bez żadnej opłaty dowiedzieć się więcej z historii i poznać wiele edukacyjnych rarytasów.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.