the last of us 2

Złe wieści dla fanów sequela The Last of Us. Sony anulowało swój udział na imprezie w Bostonie i co za tym idzie nie pokaże swoich tytułów na PAX East 2020.

Koronawirus zbiera swoje żniwo nie tylko wśród chorych ale też odnośnie ważnych globalnych wydarzeń. Okazuje się, że Sony zrezygnowało z udziału na PAX East 2020 z obawy o zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników na całym świecie. Firma jest ogromnie rozczarowana taką decyzją ale wcześniej wymienione priorytety są najważniejsze. Fani gier japońskiego wydawcy muszą uzbroić się w więcej cierpliwości bo nie zobaczą (nie ograją) materiałów z m.in. Nioh 2, Final Fantasy 7 Remake czy najbardziej oczekiwanej godzinnej wersji demonstracyjnej z The Last of Us: Part II.

Impreza w Bostonie nie zostaje anulowana więc pozostali wystawcy czy pokazy gier odbędą się zgodnie z planem, czyli w dniach 27 lutego do 1 marca bieżącego roku. Czy wobec zaistniałej sytuacji jest szansa na udostępnienie dema w sieci dla wszystkich? Ciężko wyczuć ale Sony prawdopodobnie poczeka z pokazem do kolejnej najbliższej imprezy.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.