uncharted

Po tonie negatywnych informacji odnośnie filmu Uncharted, kolejny raz pojawiają się dobre wieści. Antonio Banderas zagra w tym przygodowym filmie.

Według raportu Variety, Banderas przygotowuje się do roli i wystąpi u boku Toma Hollanda i Marka Wahlberga. Niestety na tę chwilę nie wiadomo kogo zagra znany aktor. Do obsady razem z nim dołączyły Sophia Ali (Grey’s Anatomy) i Tati Gabrielle (The Chilling Adventures of Sabrina). Nadal niepotwierdzona jest reżyseria, za którą odpowiedzialny ma być Ruben Fleischer mający na koncie m.in. Zombieland.

Ostatnio pojawiła się nadzieja na udaną wersję filmu Uncharted, kiedy aktor Tom Holland grający młodego Nate’a zdradził, że scenariusz za jaki odpowiada Joe Carnahan jest najlepszym jaki czytał w życiu. Ogólnie film to pasmo porażek – projekt masowo opuszczali aktorzy i reżyserzy, jednak ostatnie wieści napawają optymizmem.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.