Game Music Festival

Jak niejednokrotnie już wspominaliśmy, mamy przyjemność patronować oryginalnemu, związanemu z grami muzycznemu przedsięwzięciu, jakim jest zbliżający się wielkimi krokami Game Music Festival 2018 we Wrocławiu.

W oczekiwaniu na jego pierwszą edycję, organizatorzy wspólnie ze Spotify Polska przygotowali wyjątkową festiwalową playlistę na platformie Spotify, która – mamy nadzieję – będzie towarzyszyć Ci w codziennym zagonieniu, samochodzie, czy podczas wolnych od dzieciaków chwil w słuchawkach na uszach. Organizatorzy festiwalu dołożyli wszelkich starań, aby pomimo doskonale znanych utworów znalazły się tam także kompozycje, o których być może wcześniej nie słyszałeś, a co wygodnie możesz sprawdzić poniżej, najlepiej od razu.

Jeśli chciałbyś wziąć udział w festiwalu osobiście, nie czekaj na ostatnią chwilę, a zwyczajnie kup bilety klikając w to miejsce. Później może się okazać, że tych niestety zabrakło…

Autor Mateusz Czerwiński

Mateusz jest człowiekiem niebojącym się nowych wyzwań, bez względu na formę, jaką te przyjmują. Propaguje gry wideo gdzie tylko i w jaki sposób może (zarówno na łamach prasy drukowanej, w internecie oraz w telewizji), bowiem uznaje je za krewną sztuki audiowizualnej. Jest jednocześnie ustatkowanym graczem i ojcem kolekcjonującym doświadczenie z różnych dziedzin życia. Kocha gry narracyjne, pamięta czasy NES-a.