The Division 2

W połowie grudnia miały miejsce zamknięte alpha-testy The Division 2 i po skończonej zabawie przyszła pora na komentarze. A te, choć to przecież wczesna wersja, są wyjątkowo dobre. Czy oczekiwany sequel spełni wreszcie marzenia graczy?

Okazuje się, że wszystko jest na dobrej drodze do naprawdę wyśmienitej gry. Twórcy wyciągnęli wnioski, dodali wiele mniej i więcej znaczących zmian i wyeliminowali te aspekty, na jakie najwięcej narzekali gracze. Użytkownik UX Gun na Twitterze napisał, że bardzo podoba mu się kierunek w jakim zmierza sequel i jeśli Ubisoft dalej będzie podążał tą drogą to produkcja będzie epicka. Inni testerzy również nazywali rozgrywkę fantastyczną, zaznaczając jednocześnie, że pojawiały się błędy techniczne, co w tej wersji nie powinno nikogo dziwić.

The Division 2 alpha-test

Uczestnicy wielkiego testowania nie mogą zdradzać szczegółów i fabuły, jednak już te pozytywne głosy cieszą i dodają wiary w naprawdę epicką rozgrywkę w The Division 2.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.